Cariere @ Silva Group Romania

Lider de piata si distribuitor de talie europeana pe segmentul coniferelor, foioaselor si al plantelor ornamentale, Silva Group Romania este in permanenta expansiune. Prin urmare este in continua cautare de persoane interesate sa lucreze in acest domeniu. Ce vei gasi la Silva Group ?

  • Un mediu prietenos si relaxat in care poti munci cu placere
  • Varietatea domeniilor de activitate unde aproape oricine isi poate gasi un loc al lui si o specializare pe masura abilitatilor personale
  • Potential de crestere in cariera

Care sunt domeniile vizate de Silva Group ?cariere

  • Marketing online si offline
  • Vanzari online, telefonice si offline
  • Web Design & Development
  • Comunicare si PR
  • Administrare birou si organizare

Cum arata candidatul ideal in viziunea Silva Group ?

  • Ordonat, organizat, punctual.
  • Capabil sa respecte dead-line-urile.
  • Comunicativ, sociabil, usor integrabil in echipa.
  • Pro-activ.
  • Reprezinta un avantaj cunostintele solide si relevante in operarea sistemelor si suitelor Microsoft Windows, Office etc

Posturi disponibile:

1. Inginer peisagist:

Canditatul potrivit este o persoana care are:

  • studii superioare in domeniul horticulturii;
  • bune cunostinte despre plantele decorative;
  • experienta in coordonarea unei echipe;
  • disponibilitate la munca de teren;
  • rezistenta la efort si stres;
  • abilitati: comunicare, coordonare, supervizare, raportare;
  • cunostinte de operare PC (Office), soft specific de proiectare;
  • cunostinte de limba engleza;
  • permis de conducere.

Responsabilitatile principale ale jobului sunt:

  • Proiecteaza, oferteaza, implementeaza in teren lucrari de amenajari peisagistice
  • Supravegheaza si coordoneaza pe teren echipa de executie in amenajari peisagistice si intretinere de spatii verzi;
  • Tine relatia cu beneficiarii, realizeaza vizite in teren;
  • Responsabilitati conexe: situatii de lucrari, rapoarte, facturi, urmarirea platilor, stabilirea prioritatilor;
  • Mentine relatia cu furnizorii de produse specifice si cu clientii (comunicare, solicitare oferte, consultanta catre clienti, etc)

Persoanele interesate pot trimite CV-ul (format DOC sau PDF) prin e-mail la adresa office@silva-group.com sau completand formularul de mai jos.

Nume si Prenume (*)

Telefon

CV

Ce cod se afla in imagine?
Pentru a folosi codul de securitate (CAPTCHA), ai nevoie de modulul Really Simple CAPTCHA instalat.